Barkod sistemleri hizmetinde öncü isim: Barkolojik

Barkolojik 2006 yılında 7 kişilik uzman bir ekiple Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak üzere yola çıktı. Geçen 15 senede bu idealini başarıyla gerçekleştiren şirketimiz, günümüzde Ege bölgesinin seçkin barkod sistemleri firmalarının başında gelmektedir. Barkolojik’in çeşitli hizmet yelpazesinin temel taşlarını barkod yazıcı ve el terminali satış-onarımı oluşturmaktadır. 

 

Uluslararası arenada OT/VT alanında önce gelen markaların en beğenilen ürünlerini müşteriyle buluşturan Barkolojik’in satışa sunduğu ürünler barkod yazıcı ve okuyucu, barkod etiketleri, el terminali ve ribon olarak sıralanabilir. Firmamızın ürün kataloğunu belirlerken uyduğu esasların başında müşteri talebi, yüksek teknoloji ve fiyat/performans paritesi gelmektedir.

 

Ürünlerini satış sunduğumuz markalar Zebra, Epson, Argox, Bixolon, Datamax O’neil, Frimpex, Godex, Honeywell, Intermec, Incanto, Possify, NATO, Toshiba Tec, TSC ve UPM’dir. Ürün satımının yanı sıra servis desteği ile de dikkat çeken Barkolojik, müşterinin talebine göre gerek İzmir merkezli, Aydın ve Manisa’da faaliyet gösteren ofisinde, gerekse de uzaktan, online olarak teknik hizmet vermektedir. Yazıcı onarım alanında öne çıkan teknik servisimiz, Zebra barkod yazıcı servisi, Argox yazıcı servisi, TSC yazıcı servisi ve Honeywell yazıcı servisi olarak farklı yazıcı markalarına yönelik özel hizmet sağlamaktadır.

 

Alanında uzman isimleri müşteriyle buluşturan Barkolojik, alıcı memnuniyetini kurumsal yapısının temel taşlarından biri haline getirmiştir. Firmamız, her tür ihtiyaca yüksek hız ve etkili çözüm olanaklarıyla cevap verir. Hizmet etiğimiz müşteri ile oluşturduğumuz güven bağı ve dürüst iletişim üzerine kuruludur. Profesyonel ekibinin teknik becerisi ile piyasadaki rakipleri arasından sıyrılan Barkolojik, kendisini sürekli güncelleyen yapısı sayesinde sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve sunduğu hizmetlere yansıtmaktadır. 

 

Barkolojik’in vizyonu, bir yandan uzman ekibini genişletirken, bir yandan da kaliteli ürün ve hizmetin tek adresi olarak engin birikimini müşterisiyle paylaşmaktır. Barkod yazıcı, barkod okuyucu, ribon ve el terminaline dair her türlü ihtiyacınızda yanınızda olan firmamız için öncelik, hizmet sürekliliğini sağlayarak uzun yıllar korunacak müşteri ilişkileri geliştirmektir.

 

Barkod yazıcı onarımı ve barkod yazıcı tamiri hizmetlerini kalite odaklı bir hassasiyetle sunan teknik servisimiz de firmamızın sektörde parladığı alan olarak siz müşterilerimizin taleplerine 7/24 açıktır.

 

Siz de Barkolojik dünyasının seçkin servislerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle sosyal medya kanallarımız ve İzmir’de bulunan ofisimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.