İnternet Sayfamız Yayında!

Uzun yıllardır İzmir, Aydın ve Manisa’da faal olarak yürüttüğümüz hizmetlerimiz artık www.barkolojik.com websitemiz ile online olarak da sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır. Barkod sistemleri üzerine uzmanlığımızı daha geniş bir müşteri kitlesi ile paylaşma amacıyla çıktığımız bu dijital yolculukta sizlerin sektöre dair ihtiyaçlarınızı gidermek en büyük hedefimiz. Temel önceliğimiz ise barkod yazıcı ve el terminali problemlerinizde siz değerli müşterilerimize hızlı ve etkili, gerek yerinde, gerek uzaktan teknik destek sağlamak.

 

Barkolojik.com’da sizleri neler mi bekliyor? Kısaca ifade etmek gerekirse, barkod sistemlerine dair her şey! Gıdadan giyime pek çok sektörün aranılan hizmeti olan ve ürünlerin dijital dünyada hareket takibini kolaylaştıran barkod sistemleri Barkolojik olarak temel uzmanlık alanımızı oluşturuyor. Özellikle barkod yazıcı tamiri denilince, profesyonel bir kadrodan oluşan teknik servisimiz seçkin onarım hizmetleriyle müşterilerin beğenisini kazanıyor.

 

Websitemizde barkod yazıcı, barkod okuyucu, el terminali, ribon ve renkli etiket yazıcı gibi ürünleri geniş bir yelpazede inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü seçebilir ve satın alabilirsiniz. Satışa sunduğumuz ürünlerin hepsi Zebra, Epson, Intermec, Incanto ve Datamax O’neil gibi piyasanın önde gelen markalarının son teknolojiye sahip üretimlerinden oluşmaktadır. Kullanıcı dostu ara yüzüyle websitemiz barkod sistemleri’ne dair alışverişlerinizi kolay ve pratik bir biçimde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Alışverişinizi tamamladıktan sonra ürünleriniz elinize hızlı sevkiyat ve Barkolojik garantisiyle ulaşacaktır.

 

Websitemizde sunduğumuz bir diğer hizmet ise Barkolojik ekibinin sektörde fark yarattığı alan olan teknik servis desteğimizdir. Teknik servis sekmesinden kolaylıkla erişebileceğiniz bu hizmet, barkod yazıcı, el terminali gibi ürünlerinizde yaşayabileceğiniz olası herhangi bir probleme hızlı ve etkili çözüm sunmaktadır.

 

Teknik servis hizmetimizi dilerseniz Ege bölgesinde faaliyet gösteren ofislerimiz aracılığıyla yerinden, dilerseniz de online destek hattımız üzerinden uzaktan edinebilirsiniz. Teknik servisimizde sunduğumuz üstün hizmetlerin başında barkod yazıcı onarımı gelmektedir. Teknik ekibimiz Zebra barkod yazıcı servisi, Argox yazıcı servisi, TSC yazıcı servisi ve Honeywell yazıcı servisi olarak sektörün önde gelen markalarına özel faaliyet göstermektedir.

 

Barkolojik.com ile barkod sektörüne dair gelişmeleri de yakından takip etmek artık çok kolay. Haberler sayfamızda gerek ülkemizde ve dünyada barkod sistemlerinde gerçekleşen teknolojik yenilikleri, gerekse de piyasanın önde gelen firmalarında olan biteni düzenli olarak güncellenen haber ve blog yazılarıyla inceleyebilirsiniz. Barkod yazıcı ve barkod okuyucu gibi OT/VT donanımlarına dair tüm gelişmeleri websitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Sitemizin sonuncu, ancak bir o kadar da önemli sekmesi ise iletişim sayfamız. Ofis adreslerimizi ve telefon numaralarımızı bulabileceğiniz bu sayfada sosyal medya hesaplarımıza da tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Her tür talep ve öneriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

 

Barkolojik ailesi

İnternet Sayfamız Yayında!