Garantili Onarım - Orijinal Yedek Parça

Barkolojik teknik servis ile barkod sistemleri arızalarına etkili çözüm

Barkod sistemlerine dair gerçekleşebilecek her türlü hasar, arıza ya da değişim ihtiyacı gibi durumlarda Barkolojik olarak müşterilerimize hızlı, çözüm odaklı ve etkili hizmet sunuyoruz. Teknik servis hizmetimizi İzmir merkezli, Aydın ve Manisa’da da faaliyet gösteren ofisimiz aracılığıyla yerinden edinebileceğiniz gibi, websitemiz üzerinden online olarak da erişebilirsiniz. 

 

Barkod yazıcı, barkod okuyucu ve el terminallerine dair oluşabilecek olası problemlerin arasında ribonun yuvasına doğru yerleşmemesi ya da barkod yazıcıda ani voltaj düşümüne bağlı olarak gerçekleşen adaptör arızası gibi sorunlar yer almaktadır. Ürünlerin satın alım aşamasından kurulum anına kadar müşterinin yanında yer alan Barkolojik, alıcıya desteğini kurulum sonrası oluşabilecek bu arızalar sürecinde de devam ettirmektedir. 

 

Barkod yazıcı onarımı söz konusu olduğunda özellikle Ege bölgesinde bir numara olan firmamız, sektörün popüler markalarına spesifik teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında Zebra barkod yazıcı servisi, Argox yazıcı servisi, TSC yazıcı servisi, ve Honeywell yazıcı servisi işlevleri gelmektedir.

 

Barkolojik’ten edinebileceğiniz teknik servis hizmetlerinin arasında bakım ve destek hizmetleri, teknik destek hizmetleri, yerinde servis hizmeti, yedek parça tedariki, ofiste onarım hizmeti, kurulum hizmeti gibi alt başlıklar sıralanabilir. Bu hizmetlere ek olarak Barkolojik’in uzman kadrosunun hizmetlerine online destek hattımız aracılığıyla uzaktan da erişebilirsiniz. 

 

Teknik Servis